Hizmetim Sadece Bayanlara ve Çiftlere Özeldir Whatsapp: 0505 845 00 00

 

  Lomi Lomi MASAJ NEDİR   

 

 

lomi lomi    Masajı

 

Masaj Uzmanı Terapist Can tarafından alacağınız Lomi lomi masaj ile bedensel ve zihinsel rahatlamanın yanında ruhsal bir yolculuğa hazır olun. Lumi lumi masaj size eşsiz bir deneyim yaşatır. 

 

Lomi lomi Masajı Nedir?

  Lomi lomi masajı nedir? Lomi lomi Hawaii adalarından gelen geleneksel bir masaj türüdür.

 

 Lomi lomi masajı, geleneksel diğer masaj türleri ile aynı içeriğe sahip gibi görünsede uygulama ve başlangıç olarak farklıdır. Lomilomi masajı kelime anlamı olarak "parmakla küçük parçalara ayırma” demektir. Geleneksel olarak Hawaii adalarında uygulanan bir masaj tipidir. Lomi lomi masajı, genellikle müşterilerin gevşemeleri ve kendilerini ruhen özgürleştirmeleri ve zihnen iyileşme durumuna gelmeleri ile başlar. Bazı terapistler uygulamada farklılık gösterebilir ama temel amaç değişmez.

Lomi lomi masajı yaptırmak bir ayrıcalıktır.lumi lumi masajı hakkında bilgi

  Lomi lomi masajın tarihçesi çok eskilere dayanır; Huna felsefesinin bir parçası olan Lomi Lomi, vücuda ritmik ve yumuşak dokunuşlarla içimizde hapsolan ve bizi sınırlayan davranışları ortadan kaldırarır, vucudun rahatlamasını ve özgürleşmesini sağlar. Lomi lomi masajda rahatlama ile birlikte karar alma mekanizmaları harekete geçer. Geleneksel masaj türlerine göre daha spritüal özellik taşıyan bu masaj, orijinalinde deniz kıyısında havlu ve çarşaf kullanılmaksızın masaj yatağı üzerinde çıplak vücuda uygulanır, Spa merkezlerinde ve modern salonlarda bu yöntem biraz değişkenlik göstermektedir. Lomi lomi Vücudun daha çok kol ve dirsek bölgesi ile yapılan ritmik ve akışkan bir masaj türüdür.

Tantra Masajı Yaptıranlar

 Lomi lomi masajı uygulayıcısının geleneksel tekniği vücuttan dışarı ve uzağa doğrudur. Bu teknik hem derin hem naziktir, bazı yönlerden İsveç masajına benzer. Ancak İsveç masajının tersine, lomilomi uygulayıcıları dirseklerini ve ön kollarını kullanır ve bazı sert derin doku tekniklerini birleştirirler. Ön kol hareketi tipik olarak sırttaki uzun kas damarları boyunca uygulanır. Bu masaj stiline "sevecen eller” de denir. Bazen yüz gerilimini gidermek için ya da vücudun belirli bir kısmına yönelik daha derin bir masaj gerektiğinde lomi çubukları kullanılır. Lomilomi uygulayıcıları geleneksel olarak hindistan cevizi ve leuki ağaçlarından hazırlanan yerli yağı kullanır. En iyi durumda lomilomi, uygulayıcıdan müşteriye akan sağaltım enerjisini açığa çıkarır. Modern lomilomi masajı, zaman açısından değişiklik gösterir ve geleneksel ritüel karışımlarının çoğunu kullanmaz.

 

 Lomi lomi masajı profesyonel terapistler tarafından uygulandığı zaman istenen sonuca genellikle ilk seansta ulaşılır.

 

Masaj Uzmanı / Terapist Can

 

Masaj sadece bedeninizi deği aynı zamanda ruhunuzu da dinlenebileceği bir yolculuktur.

 

Masaj Uzmanı / Terapist Can

lomi lomi masaj, lomi lomi masaj ankara, lomi lomi masaj yaptırmak istiyorum, lomi lomi masaj yaptıranlar, lomi lomi masaj uzmanı, 

Hizmetim Sadece Bayanlara ve Çiftlere Özeldir