Hizmetim Sadece Bayanlara ve Çiftlere Özeldir Whatsapp: 0505 845 00 00

 

  çiftlere  MASAJ fırsatı   

 

 

çift masajı

 

Masaj Uzmanı Terapist Can tarafından alacağınız çift masajı size ve partnerinize zihinsel, bedensel ve ruhsal rahatlamanın yanında romantik ve doyumsuz bir keyif yaşatır. Çift masajı hakkında genel bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

ÇİFT MASAJI NEDİR?

 

  Çift masajı, bilinen diğer masaj çeşitleri ile uygulama yönünden aynıdır, ancak çift masajını farklı kılan en önemli fark masajın bayana ve erkeğe beraber yapılmasıdır. Çift masajı her kesim insan tarafından rağbet gören bedensel rahatlamanın yanında birlikte olmanın rahatlığını barındıran çok özel bir masajdır. Çift masajında çiftlerin romantik bir birliktelikte bütün anılarını paylaşmak isterler birlikte aynı deneyimi yaşamaları daha fazla keyif verir ve kalıcı bir romantizm sağlar.

 

 

ÇİFT MASAJI NASIL YAPILIR?

 

  Çift masajı, tanımında anlattığım gibi kadına ve erkeğe birlikte masaj yapılması şeklidir, diğer masaj türlerinden farklı olan yönlerini ve nasıl taleplerle ortaya çıktığına bakalım.

 

  Çiftlere masaj, özel bir masaj olması nedeniyle masajın içeriğini seçme şansına sahip olduğunuz gibi masajın süresini ve uygulama şeklinde de değişiklik yapma şansına sahipsiniz. Çiftlere masaj git gide popülaritesi artarak devam etmesi masaja ek hizmetleri de beraberinde getirmektedir. Çiftlere masaj önceleri sadece geleneksel bir şekilde masaj salonlarında yapılırken artık günümüzde gelenekselden özele doğru değişimlerle ve yeni sunumlarla talep edilmektedir. 

 

  Çiftlere masaj artık sadece kadının ve erkeğin aynı anda masaj yapılmasının dışında farklı sunumlarda da alınabiliyor bu sunumlar şöyle sıralayabiliriz;

 

  Geleneksel Çiftlere Masaj Paketi: Bu çifte masaj paketinde çiftlerin amacı sadece birlikte masaj alma arzusu dışında başka bir amaç yer almaz ve bilinen çiftlere özel masajın en saf halidir. Masaj klasik bir şekilde yapılır.

 

 Sevgiliye Çiftlere Masaj Paketi: Bu masaj paketinde sürpriz şekilde hediye amaçlı masaj olarak günümüze gelmiştir. Genellikle  sevgililer günü, yıl dönümleri veya doğum günleri gibi özel günlerde çiftlerden birinin planlaması şeklinde olur. Çiftlere özel masajın özel bir günde alınması masajıda romantik ve özel kılar.

çift masajı çayyoluçift masajı ümitköy, çift masajı çankaya

  Bayana Yapılan Çiftlere Masaj Paketi: Bu masajı genellikle ilk kez masaj alacak olan kadının tedirginlik hissetmemesi veya partnerinden destek alması için birlikte masaj alma isteğinden ortaya çıkar. Alınan masaj paketi ister Evde çiftlere Masaj paketi yada Salonda Çiftlere Özel Masaj şeklinde olabiliyor. Masaj seansına terapistle birlikte erkek partner fiili olarak katılabilir veya sadece izleyici olarak birlikte bulunur.

çift masaj paketleriçift masajı hediyeevde çift masajı

  Evde Çiftlere Masaj Paketi: Bu masajda yine çiftler daha fazla rahatlık konfor için masajın kendi evlerinde yapılmasını isterler burada çiftler daha çok rahat edebilir ve kendi bildikleri hijyen ortamında masajın keyfini çıkarmak isterler. Bilinen bütün masajlar gibi Çift Masajında da terapistin tecrübeli ve işini profesyonelce yapıyor olmasına dikkat edilir. 

çift masajı öneriçift masajı tavsiye, çift masajı nasıl yapılır, çift masajı nerde yapılır, çift masajı ankaraankara da çift masajı

 

Masaj Uzmanı Terapist Can

Hizmetim Sadece Bayanlara ve Çiftlere Özeldir