Hizmetim Sadece Bayanlara ve Çiftlere Özeldir Whatsapp: 0505 845 00 00

 

  TANTRA MASAJ ve teRAPİ 

 

 

tantra Masaj

 

Masaj Uzmanı Terapist Can tarafından alacağınız tantra masaj ile bedensel ve zihinsel rahatlamanın yanında ruhsal bir yolculuğa hazır olun. Tantra masaj size eşsiz bir deneyim yaşatır. 

 

Tantra Masaj Nedir?

  Tantra masaj, geleneksel diğer masaj türleri ile aynı içeriğe sahiptir ağrıyı azaltarak stresi ortadan kaldırır ancak diğer masaj türlerine ek olarak tantra masaj farklı bir deneyim yaşatır, şöyleki tantra masajı vücudu açmaya ve dokunmaya yönelik dokunuşlardan oluşuyor bu dokunuşlar içinizde hapsolmuş sizin bile farkında olmadığınız kadın ile erkek arasında var olan cinsel enerjinin ortaya çıkartmakta oldukça başarılı olan ve son zamanlarda yoga ile birlikte anılmaya başlayan erotik dokunuşlar içerebilen bir masajdır ama kesinlkle sadece cinsellik değil bu aynı zamanda ruhsal bir yolculuktur.

tantra masajı yaptırmak bir ayrıcalıktır.tantra masajı hakkında bilgi

  Tantra masajda açığa çıkan bu cinsel enerji sizi ve partnerinizi mutlu etmek için olmazsa olmazınızdır. Tantra masaj felsefesine göre erkeğin enerjisi "Shiva" ile kadın enerjisi "Shakti" bir araya gelir ve en üst düzeyde aydınlanmaya ulaşılmaya çalışılır. Açığa çıkan bu enerji sonradan gelişen bir enerji değil aksine Allah bütün canlıları, insanları ve hayvanları temel içgüdülerle yaratır ve bu temel içgüdülerden biride cinselliktir, hayvanlarda insanlar gibi doğuştan sex içgüdüsüne sahiptir ve hiç bir öğreti gerekmeden cinsel birleşmeyi uygularlar. İnsnlarda aynı şekilde bu temel içgüdüye sahiptir ancak kimi insanlar bu temel içgüdüyü tam olarak açığa çıkaramaz yada keşfedemez işte tam burada tantra masaja ihtiyaç duyarlar.

tantra masajı nedir, tantra masajı nasıl yapılır, tantra masajı istiyorum tantra masaj ankara

  Tantra masaj genellikle çıplak olarak yapılması tercih edilir ve masaj boyunca dokunuşlara verilen tepkier sözcüklerle dile dökülür ve bu tepkimeler terapist tarafından analiz edilerek dokunuşlara yön verilir. Tantra masaj alırken nelere dikkat etmeliyiz ve tantra masaj ile ilgili bilmeniz gereken konuları alt başlıklarda sizlere biraz daha detaylandırmak istiyorum.

tantra masaj uzmanı, tantra masajı yaptıranlar, tantra massage ankara, ankara tantra massage

 

Tantra Masajı Yaptıranlar

  Tantra masaj, tanımında anlattığım gibi diğer masaj türleriyle aynı içeriğe sahip ancak size diğer masajlardan farklı olarak barındırdığı enerjiyi nasıl açığa çıkardığımıza bakalım.

tantra masaj yaptırmak istiyorum, "tantra masaj ankara", ankara'da tantra masaj, tantra masaj uzmanı

  Tantra masaj başlangıçta aromaterapi masaj şekliyle başlar, vucuda aromatik kokulardan oluşan masaj yağları gezdirilir ve hafif dokunuşlarla masaj yağı yedirilir ancak burada amaç vucudu yağlamak değildir, burdaki amaç terapist ile alışma sürecine girmek ve vucudunuza dokunacak terapistin sizi ürkütmesi, vereceği olası rahatsızlığı önlemek ve kendinizi kitleyip enerjinizide kendinizle kilitlenmesini engellemektir ve bundan dolayıdır ki Tantra masajı diğer masaj türlerine göre biraz daha uzun sürmektedir ancak masaj sonunda zamanın ne kadarda hızlı geçtiğini anlayamayacaksınız, tabi işler yolunda yürüdüğünü varsayarasak. Peki işler nasıl yolunda yürümez? eğer bedeninizi tecrübesiz terapistlere emanet ederseniz, amaçsızca gelişen dokunuşlarla karşılaşırsanız ve hedeflenen sonuca ulaşmak değilde terapistin ne yaptığını bilmeden hissetmeden yapılan masaj şekli işlerin yolunda gitmediğine işarettir ve bu durumda enerjinizin açığa çıkıp bedeninizdeki hassas ve orgazm noktalarını keşfetmenin aksine dahada hapsolmuş ve neden bu masajı yaptırdım diye içten fısıldaşmalarla pişmanlıklar başlar. Neyse biz işlerin yolunda olması gerektiğini düşünerek herşeyin yolunda olduğunda Tantra masajın nasıl yapıldığını anltmaya deva edelim:) tantra masaj nasıl yapılır, tantra masajı yaptırmak istiyorum

tantra masaj nedir, tantra masaj çayyolu, tantra masaj eryaman, tantra masaj batıkent

  Tantra masajı başlangıç olarak belli bir standartta olsada ilerleyişi terapist ve misafir arasında gelişen enerji etkileşimi ile farklı bir şekilde yol izler. Tantra masajı başlangıcında vucut yağlanarak terapistin yaklaşık 5dk lık bir sürenin bu şekilde geçmesinin ardından genellikle masaj sırt kısmından başlar ve masaj ayak parmaklarının en uç noktasına ilerler bu ilerleyiş içerisinde profesyonel bir tecrübe gerektiren dokunuşlar kendini gösterir. Tantra masajının ilerleyen safhalarında misafir ile enerji etkileşimi yapılarak masaj artık misafirin sırt üstü yatmasıyla devam eder ve burada tecrübe çok daha büyük bir önem arz eder ve masaj süresi uzadıkça terapistin tecrübesi son derece önem teşkil eder. Terapist misafire uyguladığı tantrik dokunuşlara karşı verdiği tepkiler hassasiyetle analiz edilir burada bi bakıma enerji çağırma rületi yapılır. Tantra masajında terapistin işini severek yapması size güven vermesi masajın bir bütün olarak size doyumsuz ve keyifli olmasını sağlar.

tantra masaj uzmanı, tantra masaj terapiti, tantrik masajı nedir, tantrik masajı nasıl yapılır gibi bütün sorulara cevap verme

 

tantra Masaj kimler tarafından tercih edilir

  Tantra masaj, her yaştan ve her kesimden kadın tarafından tercih edilsede genellikle yaş aralığı 28 ile 45 yaş aralığındadır. Peki kimler tarcih eder ve neden tercih eder sorusuna gelince bunun kişisel olarak farklı cevapları olabilir ancak edindiğim bilgi ve tecrübelerde tantra masajı tercih edenler masajda farklılık isteyenler, parneriyle cinsel bir etkileşim sağlayamayan yani kendisini tam olarak keşfedemeyn kadınlar ve cinselliği farklı boyutlarda yaşamak isteyen kadınlar tarafından tercih edilir. Şimdi bunları sırasıyla açıklayalım;

 

    Masajda Farklılık Yaşamak İsteyenler: Tantra masajı nı farklı bir masaj deneyimi için tercih eden kadınlar bu masajda kendilerini hem masaj alarak ruhsal ve bedensel rahatlamanın yanında çıplak olmanın rahatlığını ve cinsel enerjinin hazzını yaşamak isteyen kadınlardır.

 

    Partneriyle Cinsel Etkileşim Sağlayamayanlar: Tantra masajı nı partneriyle arzuladığı cinsel etkileşimi sağlayamayan kendilerini tam olarak keşfedemediğini düşünen kadınlar tercih ederek uzman bir terapist tarafından vucudunun G noktası gibi orgazmı tetikleyen noktaları keşfetmek ve onları nasıl kullanacağını keşfetmek için kullanır. Her kadında cinsel bir güç ve üst üste fafalarca açığa çıkabilecek bir enerji vardır ama önemli olan onların nasıl çıkarılacağını bilmek veya açığa çıkarılması için terapistin desteğine ihtiyaç duymak.

 

    Cinselliği Farklı Boyutlarda Yaşamak İsteyenler: Tantra masajı nı kimi kadınlar ise cinselliği farklı boyutlarda yaşamak isteyenler tarafındanda tercih edilir bu tercih içerisinde genellikle masajı çift olarak almayı isterler ve ritüel e partnerindinde katılmasını sağlar. ve kimi zaman burada partner aktif olarak rol alır kimiş zamanda sadece bir gözlemci olarak yer almaktan keyif duyar. 

tantra masaj ankara, ttantrik masaj, ankara tantra masaj, erotik masaj, ankara erotik masaj, erotik masaj ankara

tantra Masaj alırken nerelere dikkat edilmeli

  Tantra masaj giderek popülaritesi artan bir masaj olarak görünsede aslında çok eski bir geçmişe bundan 5000 yıl geriye dayanan bir aydınlanma öğretisidir.Tantra masaj hizmetini Türkiyede profesyonel olarak alabileceğiniz doğru bir terapisti bulmak oldukça zordur. Tantra masajı almadan önce dikkat edilmesi gereken konular diğer masajlarda dikkat edilmesi gereken konular dahil olmak üzere daha fazla titizlik daha fazla tecrübe beklentisi aramanız gereken bir masaj türüdür. Vip Masaj Ankara'da bu hizmeti Terapist Can tarafından almak sizin için doğru bir seçim olacaktır.      

 

  Tantra masaj alırken dikkat edilecek en önemli iki unsur diğer masaj türlerinden biraz daha fazla güven, gizlilik ve tecrübe gerektirmektedir, vucudunuza dokunacak masörü tanımak ise işin en önemli noktasıdır. Tantra masaj almadan önce aşağıda belirttiğim tavsiyeleri uygulamanız yararınıza olacaktır;

 

 

  • Masajı yapacak terapisti titizlikle araştırarak öncesinden resim talep edilmeli yada mümkünse yüz yüze görüşüp sezgisel olarak öncelikle kendinizi rahatlatmalısınız

 

  • Masörünüzü tanıyın, çünkü masörü tanımak size güven verecektir, masörden resim talep etmekten çekinmeyin, kafanızdaki soru işaretlerini cevaplamasını talep edin. İşini profesyonelce yapmak isteyen bir masör bu sorulardan rahatsızlık duyumayacaktır. Ayrıca evde masaj almdan önce masajın ne şekilde yapılacağını öncesinde konuşabilirsiniz.

 

  • Terapistin profesyonel bir tecrübeye sahip olmasına dikkat edin, tantra masajın amacına doğru ulaşması terapistin tecrübesine bağlıdır.

 

  • Masörünüzü tanıdığınza kısmende olsa emin olduktan sonra size gizlilik konusunda tahhütlerini sunmalı ve mahremiyetinize göstereceği saygıyı pekiştirmelidir.

tantra masaj nasıl yapılır, tantra masajı yapan yerler, tantra masajı nedir, tantra masajı istiyorum

 

Masaj Uzmanı / Terapist Can

 

Masaj sadece bedeninizi deği aynı zamanda ruhunuzu da dinlenebileceği bir yolculuktur.

 

Masaj Uzmanı / Terapist Can

tantra masaj, tantra masaj ankara, tantra masaj yaptırmak istiyorum, tantra masaj yaptıranlar, tantra masaj uzmanı, tantra

"ankara tantra masaj", "tantra", tantra masaj yaptıranlar", "tantra masaj yaptırmak istiyorum", "tantra masaj uzmanı", tantra masaj ankara

Hizmetim Sadece Bayanlara ve Çiftlere Özeldir